ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Maria Amélia Morais Cabral, Vila Praia de Âncora, Caminha, Viana do Castelo, Portugal: 4910-557

4910-557

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Maria Amélia Morais Cabral, Vila Praia de Âncora, Caminha, Viana do Castelo, Portugal
Површина 2 :Rua Maria Amélia Morais Cabral
Град :Vila Praia de Âncora
Регионот 3 :Caminha
Регионот 2 :Viana do Castelo
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4910-557

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-16
ширина :41.81693
должина :-8.85919
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Maria Amélia Morais Cabral, Vila Praia de Âncora, Caminha, Viana do Castelo, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4910-557.

Другите се е достапен
Rua Maria Amélia Morais Cabral, Vila Praia de Âncora, Caminha, Viana do Castelo, Portugal,4910-557 ©2014 Поштенски Пребарување