ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua de Porril, Arcozelo, Vila Nova de Gaia, Porto, Portugal: 4410-407

4410-407

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua de Porril, Arcozelo, Vila Nova de Gaia, Porto, Portugal
Површина 2 :Rua de Porril
Град :Arcozelo
Регионот 3 :Vila Nova de Gaia
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4410-407

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.05474
должина :-8.64687
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua de Porril, Arcozelo, Vila Nova de Gaia, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4410-407.

Другите се е достапен
Rua de Porril, Arcozelo, Vila Nova de Gaia, Porto, Portugal,4410-407 ©2014 Поштенски Пребарување