ПортугалијаПоштенски Пребарување
ПортугалијаPortugalPortoMatosinhosMatosinhosAvenida Doutor Fernando Aroso: 4450-662
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Avenida Doutor Fernando Aroso, Matosinhos, Matosinhos, Porto, Portugal: 4450-662

4450-662

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Avenida Doutor Fernando Aroso, Matosinhos, Matosinhos, Porto, Portugal
Површина 2 :Avenida Doutor Fernando Aroso
Град :Matosinhos
Регионот 3 :Matosinhos
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4450-662

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.19000
должина :-8.68848
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Avenida Doutor Fernando Aroso, Matosinhos, Matosinhos, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4450-662.

Другите се е достапен
Avenida Doutor Fernando Aroso, Matosinhos, Matosinhos, Porto, Portugal,4450-662 ©2014 Поштенски Пребарување