ПортугалијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Travessa das Vinhas, Sande, Marco de Canaveses, Porto, Portugal: 4625-459

4625-459

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Travessa das Vinhas, Sande, Marco de Canaveses, Porto, Portugal
Површина 2 :Travessa das Vinhas
Град :Sande
Регионот 3 :Marco de Canaveses
Регионот 2 :Porto
Регионот 1 :Portugal
Земја :Португалија
Поштенски :4625-459

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :PT-13
ширина :41.10510
должина :-8.18091
Временска Зона :Europe/Lisbon
Координирано Универзално Време :UTC
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Travessa das Vinhas, Sande, Marco de Canaveses, Porto, Portugal се наоѓа во Португалија. Нејзините поштенски код е 4625-459.

Другите се е достапен
Travessa das Vinhas, Sande, Marco de Canaveses, Porto, Portugal,4625-459 ©2014 Поштенски Пребарување